Strona główna - powrót

 
 
         
  Ireneusz Wołek    
  Architekt. Artysta plastyk. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Uzależniony od podróży, obserwator świata, filmowiec, fotografik. Autor i wydawca filmów podróżniczych. Laureat konkursów plastycznych i fotograficznych. Autor publikacji podróżniczych. Snowbordzista, motocyklista, płetwonurek.    
kontakt   i.wolek@interia.pl
         

"Świata Ciekawi" Leżajski Festiwal Podróżniczy

 
 
 
 
 
 

Wieczór skandynawski

 
 
 

I nagroda w konkursie - RPA

Dziękuję Wszystkim którzy oddali głos na moja pracę.

Zadaniem było przygotowanie pracy plastycznej: grafiki, zdjęcia, szkicu, rysunku, kolażu, itp., opisującej jak najciekawiej i jak najbardziej pomysłowo temat danej edycji konkursu.

Spotkanie podróżnicze "Islandia"

III nagroda  - WIETNAM

Zadaniem było przygotowanie pracy plastycznej: grafiki, zdjęcia, szkicu, rysunku, kolażu, itp., opisującej jak najciekawiej i jak najbardziej pomysłowo temat danej edycji konkursu.

UWAGA: to nie jest konkurs na reporterskie/podróżnicze zdjęcie z podróży. W konkursie promujemy kreatywne opowiedzenie w formie plastycznej o danym kierunku – o waszych skojarzeniach i wyobrażeniach. Jak najciekawiej i jak najbardziej pomysłowo.

 

Z tych dziesięciu prac jury wybrało trzy nagrodzone, które zdaniem komisji w sposób najciekawszy i najbardziej pomysłowy opisują destynacje, do których można polecieć z Rainbow Tours na pokładzie Dreamlinera 787.

Miejsce 3. i voucher zniżkowy na 500 PLN na loty Dreamlinerem z Rainbow Tours:

 

 
Ireneusz Wolek

Spotkanie podróżnicze "Japonia"

 
 
 
 

Promocja filmy DVD " Niezwykłe Podkarpacie"

Spotkanie podróżnicze "Kaniony Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej"

 
 
 
 
 
 

   
 

Cześć,
było luks! Gratulacje.
Myślę, że na następne takie spotkanie przyszłoby drugie tyle ludzi. Co profeska, to profeska. Ludzkość chyba nie była przygotowana na taki multimedialny wypas!
Zaprezentowanie Twojego filmu o Leżajsku w tej formie też nie byłoby głupie - połączone ze sprzedażą kaset na przykład.
Jeszcze raz brawo, brawo i gdzie pisać (adresy) żeby pochwalić i żeby powtórzyć: Irka i Ali podróże małe i duże; a może Wołków podróże małe i duże ? w końcu zawsze jest Was więcej...

Czekamy na więcej. Staszek

Bardzo dziękuje z zaproszenie na wczorajsze spotkanie. Bardzo miło i z wielkim zainteresowaniem spędziłem wczorajsze popołudnie. Świetna profesjonalna prezentacja najpiękniejszych zakątków Stanów Zjednoczonych, także fantastyczny komentarz zarówno Twój jak i Ali Wybierałem się w ten rejon kilka lat temu, ale się nie udało ,a teraz singlowo to już się mi nie chcę. Serdecznie pozdrawiam. Zbyszek

Nagroda czasopisma "POZNAJ ŚWIAT"
 
Nagroda biura podróży "EUROCAMP"
 
 
Podroże